Dom Weselny Casablanca – Nowy Sącz

Dom Weselny Casablanca – Wymarzone wesele

Centrum Imprez Okolicznościowych CASABLANCA to miejsce, które przekracza granice zwykłej organizacji wydarzeń, oferując swoim Klientom nie tylko obiekt o najwyższym standardzie, ale także kompleksowe podejście i indywidualne podejście do każdej uroczystości. Zlokalizowane w malowniczym Nowym Sączu, w samym sercu Małopolski, Centrum Imprez Okolicznościowych CASABLANCA staje się symbolem elegancji, wyrafinowania i perfekcji w organizacji wydarzeń.

Wysoki standard i wszechstronność obiektu

Nasze centrum imprez zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu Klientom możliwości organizacji różnorodnych wydarzeń, bez względu na ich charakter i rozmiar. Dzięki temu, że nasz obiekt został stworzony od podstaw, możemy zapewnić najwyższy standard i wszechstronność, które są niezbędne do zorganizowania imprezy na najwyższym poziomie. Nasze sale mogą pomieścić od 10 do 200 osób, zapewniając odpowiednią przestrzeń dla każdej grupy uczestników.

dom weselny casablanca

Źródło: www.DWCasablanca.pl

Bogata oferta imprezowa

W Centrum Imprez Okolicznościowych CASABLANCA oferujemy kompleksową organizację i przygotowanie różnego rodzaju imprez. Nasza oferta obejmuje:

  • Wesela: Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom niezapomniane przeżycia podczas tego wyjątkowego dnia. Nasze eleganckie sale, wykwintne menu i profesjonalna obsługa pozwolą uczynić Wasze wesele niezapomnianym wydarzeniem.
  • Bankiety: Niezależnie od tego, czy organizujecie przyjęcie firmowe, bankiet rodzinny czy inną uroczystość, Centrum Imprez Okolicznościowych CASABLANCA zapewni odpowiednią przestrzeń i obsługę na najwyższym poziomie.
  • Studniówki: Dla młodzieży studniówka to wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na wyjątkowe miejsce. Nasze centrum imprez zapewni niezapomnianą atmosferę i doskonałą zabawę podczas tego ważnego dla młodych ludzi wydarzenia.
  • Urodziny, komunie, chrzciny, imieniny, rocznice: Każda okazja zasługuje na wyjątkowe świętowanie. Nasze centrum imprez jest idealnym miejscem do organizacji różnorodnych uroczystości rodzinnych, które zostaną na długo zapamiętane przez Waszych bliskich.
  • Bale sylwestrowe, karnawałowe: Zapewniamy wyjątkową zabawę podczas sylwestrowej nocy oraz karnawałowych balów, które pełne są magii, tańca i radości.
  • Imprezy integracyjne dla zakładów pracy: Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeby integracji pracowników. Nasze centrum imprez to idealne miejsce do organizacji różnorodnych wydarzeń integracyjnych, które umożliwią budowanie więzi i współpracy w Waszym zespole.
  • Konferencje: Oferujemy profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, które zapewnią odpowiednie warunki do przeprowadzenia konferencji, szkoleń czy prezentacji biznesowych.

Dodatkowe udogodnienia

W Centrum Imprez Okolicznościowych Dom Weselny Casablanca dbamy o to, aby nasi Klienci mieli dostęp do wszelkich udogodnień, które mogą uczynić ich pobyt jeszcze bardziej komfortowym i przyjemnym. Nasz mini park z miejscem do grillowania pozwala na chwilę relaksu na świeżym powietrzu, natomiast obszerny parking zapewnia wygodę podczas parkowania pojazdów. Ponadto oferujemy usługi dekoracji i przygotowania sal pod konkretne przyjęcia, zgodnie z życzeniami Klienta.

Źródło: www.DWCasablanca.pl

Pełna satysfakcja i zadowolenie Klientów

Pełna satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów są dla nas najważniejsze. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każda impreza zorganizowana w naszym centrum była perfekcyjnie przygotowana i spełniała wszystkie oczekiwania. Nasz doświadczony zespół profesjonalistów dba o każdy szczegół, zapewniając niezapomniane przeżycia podczas każdej uroczystości.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Casablanca

Jesteśmy przekonani, że nasza szeroka i ciekawa oferta spełni Państwa oczekiwania w 100%, aby chwile spędzone w naszym lokalu, były dla Państwa miłym wspomnieniem. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają domu weselnego w Nowym Sączu oferującego najwyższą jakość usług, do skorzystania z naszej oferty. Niezależnie od rodzaju uroczystości i liczby gości, Centrum Imprez Okolicznościowych CASABLANCA zapewni niezapomniane przeżycia i perfekcyjnie zorganizowaną imprezę.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Summer Band

Summer Band

Zespół na twoje wesele!