Gościniec Beskid – Sala Weselna w Jasienicy

Źródłó: www.Gosciniec-Beskid.pl

Gościniec Beskid – Idealne miejsce na wymarzone wesele

Szczególny dzień, wyjątkowa oprawa

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Gościniec Beskid doskonale rozumie znaczenie tego dnia i oferuje kompleksową pomoc w stworzeniu niezapomnianej uroczystości weselnej. Doświadczeni profesjonaliści zadbają o każdy szczegół, aby Para Młoda i Goście mogli w pełni cieszyć się tą wyjątkową chwilą.

Indywidualne podejście

Traktuje każde wesele indywidualnie. Bogata oferta dopasowana jest do potrzeb i oczekiwań Pary Młodej, zapewniając poczucie wyjątkowości, wyśmienite doznania kulinarne i satysfakcję wszystkich Gości. Doświadczeni konsultanci służą pomocą w wyborze menu, win oraz oprawy uroczystości.

gosciniec beskid

Źródłó: www.Gosciniec-Beskid.pl

Gwarancja jakości i wyśmienitego jedzenia

To gwarancja doskonałej jakości usług i wyśmienitego jedzenia. Szef Kuchni, z wieloletnim doświadczeniem, zadba o zaskakujące doznania smakowe. Menu komponowane jest z myślą o Parze Młodej, aby w tym szczególnym dniu mogli w pełni korzystać z radości celebrowania i rozsmakować się w wyszukanych potrawach.

Promocyjne menu

Gościniec Beskid przygotował na rok 2023 wyjątkową promocję, która zadowoli zarówno najbardziej wymagających Klientów, jak i tych, dla których liczy się atrakcyjna cena. Dwie propozycje łączą wysoką jakość usług z korzystną ceną, spełniając oczekiwania przyszłych Par Młodych.

Dodatkowe atuty

Gościniec Beskid oferuje również:

  • Elegancką i klimatyzowaną salę weselną
  • Piękny ogród idealny na letnie przyjęcia
  • Noclegi dla Gości
  • Profesjonalną obsługę kelnerską
  • Możliwość organizacji poprawin

Źródłó: www.Gosciniec-Beskid.pl

Doświadczenie, profesjonalna obsługa, wyśmienita kuchnia i bogate wyposażenie sprawiają, że Gościniec Beskid to idealne miejsce na organizację wymarzonego wesela.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Gościńca Beskid!

Gościniec Beskid – Poczuj magię wyjątkowych chwil!

  • Menu: Oferuje szeroki wybór dań kuchni polskiej i międzynarodowej, a także dania wegetariańskie, wegańskie i dostosowane do indywidualnych preferencji żywieniowych.
  • Dekoracje: Pomaga w doborze dekoracji sali i stołów, aby stworzyć wyjątkową atmosferę dopasowaną do charakteru wydarzenia.
  • Oprawa muzyczna: Współpracuje z doświadczonymi DJ-ami i muzykami, którzy zapewnią doskonałą oprawę muzyczną każdego przyjęcia.
  • Atrakcje: Oferuje również szereg dodatkowych atrakcji, takich jak pokazy sztucznych ogni, fotobudka, animatorzy dla dzieci.

Zapraszamy do Gościńca Beskid – miejsca, gdzie każdy poczuje się wyjątkowo!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Summer Band

Summer Band

Zespół na twoje wesele!