Dom Weselny Jasicówka – w Limanowej

dom weselny jasicowka

Źródło: www.Jasicowka.pl

Dom Weselny Jasicówka

Marzysz o magicznym weselu w niepowtarzalnym miejscu? Nasza Jasicówka jest tym, czego szukasz! Położona na malowniczych zboczach Beskidu Wyspowego, nieopodal szczytu Łysej Góry, zachwyca nie tylko przytulnym wnętrzem, ale również niezapomnianym widokiem, który roztacza się wokół.

Piękna i stylowa chata, w której mieści się nasza Jasicówka, urzeka swoim urokiem i autentycznym charakterem. Największym atutem, który zawsze zachwyca naszych Gości, jest przestronna sala taneczna, położona tuż przy ogrodzie. To miejsce, gdzie każdy taniec staje się wyjątkowy, a każda chwila jest pełna magii.

Źródło: www.Jasicowka.pl

Dom Weselny Jasicówka to nie tylko idealne miejsce na organizację wymarzonego wesela, ale również doskonała przestrzeń na inne imprezy okolicznościowe. Otoczona klimatycznym ogrodem, nasza Jasicówka oferuje niezapomniane widoki na góry oraz urokliwe oczko wodne, gdzie nasi Goście mogą odpocząć, ciesząc się kawą w ogrodowej altanie.

Wnętrze Jasicówki emanuje niepowtarzalnym klimatem, który tworzą haftowane zasłony z typowymi dla tego regionu wzorami ludowymi. Centralnym punktem naszej chaty jest kamienny kominek, którego ciepło i zapach palonego drewna sprawiają, że nasi Goście przenoszą się w czasie do starych chat naszych przodków.

Dom Weselny Jasicówka może pomieścić uroczystość dla nawet 220 osób, zapewniając komfort i wygodę każdemu z nich. Nasza profesjonalna obsługa jest skierowana na Państwa potrzeby, oferując indywidualne podejście oraz niezapomnianą atmosferę, która sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Źródło: www.Jasicowka.pl

W ramach naszej oferty proponujemy nie tylko przyjęcia weselne, ale także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, uroczystości rodzinne, takie jak chrzciny czy komunie, konferencje, spotkania biznesowe oraz noclegi dla Gości pragnących spędzić tu więcej czasu.

Jasicówka to także idealne miejsce do zorganizowania wyjątkowych sesji fotograficznych, gdzie urokliwe wnętrza i malownicze otoczenie stanowią idealne tło dla niezapomnianych zdjęć.

Serdecznie zapraszamy Cię do Jasicówki – miejsca, gdzie marzenia o magicznym weselu stają się rzeczywistością. Niech nasza Jasicówka będzie świadkiem Waszych najpiękniejszych chwil i niezapomnianych wspomnień.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Summer Band

Summer Band

Zespół na twoje wesele!