Piękna Chwila – dekoracje ślubne

dekoracje ślubne

Piękna Chwila – dekoracje ślubne

Z Krakowa, z pasją i dbałością o detale, tworzy niepowtarzalne dekoracje ślubne, które stają się oprawą dla najpiękniejszych chwil w życiu.

Adrianna Kopta to doświadczona dekoratorka ślubna, dla której tworzenie wyjątkowych aranżacji jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Jej miłość do estetyki i detali przekłada się na każdy projekt, w którym bierze udział, a wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej pozwala jej doskonale zrozumieć potrzeby i oczekiwania par młodych.

Źródło: www.PieknaChwila.pl

Specjalizuje się nie tylko w dekorowaniu sal weselnych, ale również w kompleksowej organizacji uroczystości, zawsze z naciskiem na dopracowane i spersonalizowane dekoracje. Współpracuje z doświadczonymi florystkami, tworząc harmonijne aranżacje kwiatowe, które idealnie dopełniają każdą stylizację.

Zespół Adrianny Kopty to grupa kreatywnych, zaangażowanych i pełnych pasji osób, które z zapałem podchodzą do każdego zlecenia. Ich celem jest stworzenie magicznej atmosfery, która odzwierciedla indywidualny styl i marzenia każdej pary, a jednocześnie staje się tłem dla niezapomnianych wspomnień z tego wyjątkowego dnia.

Źródło: www.PieknaChwila.pl

Jeśli szukasz:

  • Doświadczonej dekoratorki ślubnej, która z pasją i zaangażowaniem stworzy dla Ciebie wyjątkową oprawę ceremonii i wesela.
  • Spersonalizowanych dekoracji, które odzwierciedlają Twój indywidualny styl i marzenia.
  • Kompleksowej organizacji uroczystości, która pozwoli Ci bez stresu cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Skontaktuj się z Adrianna Kopta i wspólnie stwórzcie magię Waszego ślubu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Summer Band

Summer Band

Zespół na twoje wesele!